Пълна програма на Световното първенство по футбол в Русия

Пълна програма на Световното първенство по футбол в Русия

Сподели:
Групова фаза
Дата Час Мач Резултат Група Тв
14 юни 18.00 Русия – Саудитска Арабия 5:0 А БНТ 1, БНТ HD
15 юни 15.00 Египет – Уругвай 0:1 А БНТ 1, БНТ HD
15 юни 18.00 Мароко – Иран 0:1 В БНТ 1, БНТ HD
15 юни 21.00 Португалия – Испания 3:3 В БНТ 1, БНТ HD
16 юни 13.00 Франция – Австралия 2:1 С БНТ 1, БНТ HD
16 юни 16.00 Аржентина – Исландия 1:1 D БНТ 1, БНТ HD
16 юни 19.00 Перу – Дания 0:1 C БНТ HD
16 юни 22.00 Хърватия – Нигерия 2:0 D БНТ 1, БНТ HD
17 юни 15.00 Коста Рика – Сърбия 0:1 E БНТ 1, БНТ HD
17 юни 18.00 Германия – Мексико 0:1 F БНТ 1, БНТ HD
17 юни 21.00 Бразилия – Швейцария 1:1 E БНТ 1, БНТ HD
18 юни 15.00 Швеция – Южна Корея 1:0 F БНТ 1, БНТ HD
18 юни 18.00 Белгия – Панама 3:0 G БНТ 1, БНТ HD
18 юни 21.00 Тунис – Англия 1:2 G БНТ 1, БНТ HD
19 юни 15.00 Колумбия – Япония 1:2 Н БНТ 1, БНТ HD
19 юни 18.00 Полша – Сенегал 1:2 Н БНТ 1, БНТ HD
19 юни 21.00 Русия – Египет 3:1 А БНТ 1, БНТ HD
20 юни 18.00 Уругвай – Саудитска Арабия   А БНТ 1, БНТ HD
20 юни 15.00 Португалия – Мароко   В БНТ 1, БНТ HD
20 юни 21.00 Иран – Испания   В БНТ 1, БНТ HD
21 юни 15.00 Дания – Австралия   С БНТ 1, БНТ HD
21 юни 18.00 Франция – Перу   С БНТ 1, БНТ HD
21 юни 21.00 Аржентина – Хърватия   D БНТ 1, БНТ HD
22 юни 18.00 Нигерия – Исландия   D БНТ 1, БНТ HD
22 юни 15.00 Бразилия – Коста Рика   E БНТ 1, БНТ HD
22 юни 21.00 Сърбия – Швейцария   E БНТ 1, БНТ HD
23 юни 15.00 Белгия – Тунис   G БНТ 1, БНТ HD
23 юни 18.00 Южна Корея – Мексико   F БНТ 1, БНТ HD
23 юни 21.00 Германия – Швеция   F БНТ 1, БНТ HD
24 юни 15.00 Англия – Панама   G БНТ 1, БНТ HD
24 юни 18.00 Япония – Сенегал   H БНТ 1, БНТ HD
24 юни 21.00 Полша – Колумбия   H БНТ 1, БНТ HD
25 юни 17.00 Уругвай – Русия   А БНТ 1
25 юни 17.00 Саудитска Арабия – Египет   А БНТ HD
25 юни 21.00 Иран – Португалия   В БНТ HD
25 юни 21.00 Испания – Мароко   В БНТ 1
26 юни 17.00 Дания – Франция   С БНТ 1
26 юни 17.00 Австралия – Перу   С БНТ HD
26 юни 21.00 Нигерия – Аржентина   D БНТ 1
26 юни 21.00 Исландия – Хърватия   D БНТ HD
27 юни 17.00 Южна Корея – Германия   F БНТ 1
27 юни 17.00 Мексико – Швеция   F БНТ HD
27 юни 21.00 Сърбия – Бразилия   E БНТ 1
27 юни 21.00 Швейцария – Коста Рика   E БНТ HD
28 юни 17.00 Сенегал – Колумбия   H БНТ HD
28 юни 17.00 Япония – Полша   H БНТ 1
28 юни 21.00 Панама – Тунис   G БНТ HD
28 юни 21.00 Англия – Белгия   G БНТ 1
Директни елиминации
    Осминафинали  
Дата Час Мач Тв
30 юни 17.00 Победител група С – Втори група D БНТ 1, БНТ HD
30 юни 21.00 Победител група А – Втори група В БНТ 1, БНТ HD
1 юли 17.00 Победител група В – Втори група А БНТ 1, БНТ HD
1 юли 21.00 Победител група D – Втори група C БНТ 1, БНТ HD
2 юли 17.00 Победител група Е – Втори група F БНТ 1, БНТ HD
2 юли 21.00 Победител група G – Втори група H БНТ 1, БНТ HD
3 юли 17.00 Победител група F – Втори група E БНТ 1, БНТ HD
3 юли 21.00 Победител група H – Втори група G БНТ 1, БНТ HD
       
    Четвъртфинали  
6 юли 17.00 Победител 1А/2В – Победител 1С/2D БНТ 1, БНТ HD
6 юли 21.00 Победител 1Е/2F – Победител 1G/2H БНТ 1, БНТ HD
7 юли 17.00 Победител 1F/2E – Победител 1H/2G БНТ 1, БНТ HD
7 юли 21.00 Победител 1B/2A – Победител 1D/2C БНТ 1, БНТ HD
       
    Полуфинали  
10 юли 21.00 Победителите от четъртфинал 1 и 2 БНТ 1, БНТ HD
11 юли 21.00 Победителите от четъртфинал 3 и 4 БНТ 1, БНТ HD
       
14 юли 17.00 Мач за трето място БНТ 1, БНТ HD
       
15 юли 18.00 Финал БНТ 1, БНТ HD

 1,259 total views,  1 views today

Facebook Comments
Сподели:

Оценете тази публикация.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Сродни публикации

Откриха паметник на Гунди в София

Откриха паметник на Гунди в София

Официалното откриване на паметника на футболната легенда Георги Аспарухов – Гунди в парк „Гео Милев“ …
Стефан Николов е кандидатът за кмет на Елин Пелин на ПП – ДБ

Стефан Николов е кандидатът за кмет на Елин Пелин на ПП – ДБ

Стефан Николов е кандидатът за кмет на коалицията Продължаваме промяната – Демократична България. Николов беше…
Днес започва Страстната седмица

Днес започва Страстната седмица

Наименованието „страстна седмица” идва от старославянската дума „страст”, което означава страдание. Всеки ден от тази…
Мая Евгениева: Ще работя за едно по-добро Лесново

Мая Евгениева: Ще работя за едно по-добро Лесново

Мая Евгениева е кандидат за кмет на село Лесново на изборите, които ще се проведат…